| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.04.2017

Финале ајмооооо (ФОТО)

Дел од атмосферата во соблекувалната на Шкендија по пласманот во големото Куп финале ја пренесе капитенот на тетовци Ферхан Хасани

„Финале ајмоооо“. Така напиша на својот ФБ профил Ферхан Хасани, капитенот на Шкендија со што ја пренесе дел од атмосферата во соблекувалната на тетовци по реванш натпреварот со Вардар во рамките на полуфиналето во Купот на Македонија.Датум: 20.04.2017, 20:38
Статијата е прочитана 6005 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.11.2017
24.11.2017
24.11.2017
24.11.2017
24.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense