| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.05.2017

Пелистерци тренираа во Турново (ФОТО)

Во супер атмосфера, битолчани попладнево во Турново го одработија последниот тренинг пред утрешната битка со Шкендија

Иако требаше во Струмица, сепак фудбалерите на Пелистер својот последен тренинг пред утрешното Куп финале, го одработија во блиското Турново. Во одлично расположение „зелените“  малку џогираа, малку се воигруваа за тоа што утре ги чека.

 Датум: 16.05.2017, 20:55
Статијата е прочитана 3143 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense