| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.05.2017

Шкендија вечерва пристигна во Струмица (ФОТО)

Тетовци својот последен тренинг го одржаа дома, вечерва во Струмица само ќе преспијат и без тренинг ќе го дочекаат утрешното финале

Како што и најавија од Шкендија, тетовските „црвено - црни“ предмалку пристигнаа во Струмица. Тие својот последен тренинг го одработија во својата база во градот под Шара. Во Струмица само ќе преспијат во очекување на утрешниот дуел со Пелистер

 Датум: 16.05.2017, 20:48
Статијата е прочитана 5718 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense