| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.01.2017

(ФОТО) „Романтично“ во сала

Тимот на Работнички денеска ги стартуваше подготовките за пролетната полусезона но како што направија 99% од клубовите во првата лига така стори и Работнички.

Првиот тренинг поради екстремно студеното време го одработи во сала, а до кога ќе биде така останува да видиме. Стратегот Виктор Треневски секако дека не е пресреќен поради ова, како и грото од тренерите во лигата но против временските услови во моментов едноставно не се може.Датум: 11.01.2017, 11:18
Статијата е прочитана 1655 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense