| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.09.2017

Русите тренираа на “Филип Втори“ (ФОТО)

Предмалку заврши тренингот на четата на Роберто Манчини. Гигантот од Санкт Петербург имаше можност да го осети тревникот на нашата Арена во пресрет на утрешниот дуел со ВардарДатум: 13.09.2017, 20:09
Статијата е прочитана 513 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.11.2017
21.11.2017
21.11.2017
21.11.2017
21.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense