| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

01.08.2017

(ФОТО) Иванов го честиташе успехот на ракометарите

Младинската репрезентација слетувањето во Скопје, веднаш замина кај претседателот на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов. Првиот човек на нашата држава им го честиташе успехот на нашите ракометари, кои на Светското првенство го освоија шестото место.Датум: 01.08.2017, 11:05
Статијата е прочитана 1042 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense