КАКО ЗАГРЕВАЊЕ ПРЕД МЕЧОТ СО БАРСЕЛОНА

Дојдете порано, Вардар подготвува фан-зона

Натпреварот меѓу Вардар и Барселона предизвика големо внимание во јавноста, челниците на клубот на двапати во продажба пуштија дополнителни билети. Како загревање пред почетокот на мечот (недела, 17 часот) македонскиот шампион подготвува фан-зона пред СЦ „Јане Сандански“, забавата почнува во 15 часот. 

објавено: 6 ноември 2018 - 18:14

Најново во Ракомет