ЗА РЕВАНШОТ ВО СКОПЈЕ

Познати цените на билетите за Шкупи-Глазгов Ренџерс (Фото)

ФК Шкупи ги објави цените на влезниците за реванш натпреварот од 1. квалификациско коло на Лига Европа против Глазгов Ренџерс на Стивен Џерард.

објавено: 12 јули 2018 - 10:02

Возвратниот дуел ќе се одигра на Националната Арена „Филип Втори" - Скопје со почеток од 17:55 часот на 17. јули. 

Потсетување, дека денеска (20:45 ч.) на „Иброкс" стадионот во Шкотска ќе се играат првите 90. минути од овој двомеч.

Цените за реваншот во главниот град се движат од 100 до 1000 денари:

100 денари: БЛОК 19,13

200 денари: БЛОК 24,18,20,14

200 денари: БЛОК 1,2,3,4,5,6

400 денари: БЛОК 23,17,21,15

500 денари: БЛОК 16

1000 денари:ВИП БЛОК 22

Билетите може да ги набавите на следните продажни места:

Cofee Lab - Штип
Rave Travel - Pristina
T.A. Бран - Прилеп
Агора - Куманово
Вона Пет - Гостивар
Кафе Бар Концепт - Струмица
Т.А. Ана Турс - Битола
Т.А. Атлантик Турс - Кавадарци
Т.А. Глобус Травел - Охрид
ТА Либеро Травел - Кочани
ТА Меридијан - Кичево
Тобако Монако - Тетово
ТП Гоги - Драчево, Скопје
Универзална Сала – Скопје
Југотон ГТЦ 1 кат - Скопје
Т. А. Атлантик Турс - Скопје

www.mktickets.mk

Најново во Фудбал