СЕЛФИ, АВТОГРАМИ, НАСМЕВКИ...

Најискрените фанови им ги исполнија срцата на вардарци (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ракометарите на Вардар денеска израдуваа бројни фанови на заедничкото дружење во „Сити Мол“. Најискрените фанови со своите насмевки им ги исполнија срцата на „црвено-црните“...Селфито и автограмите беа задолжителни, а дел од нив имаа можност да го „тестираат“ Дејан Милосављев...

објавено: 31 октомври 2018 - 22:11