ШОКАНТНИ ВЕСТИ ОД ДАБЛИН

Ирска ѕвезда обвинета за силување, девојката со модринки завршила во болница

Девојката бил жртва на позната ирска ѕвезда, во полиција пријавила дека во хотел во Даблин била силувана. 

објавено: 11 декември 2018 - 16:00

Ирската полиција покрена истрага, откако девојката поднела пријава за силување. Станува збор за позната ирска ѕвезда чие име засега не се открива. Според изјавите на 20-годишната жртва немилиот настан се случил во понеделникот вечер во хотел во Даблин.

Девојката не само што била силувана таа била физички нападната, нејзиното тело било цело со модринки.

„Беше излезена со пријателите во центарот, откако се вратила во хотелот била силувана од страна на позната спортска ѕвезда“, велат од полицијата во Даблин. Истрагата е во тек, а девојката е пренесена во болница во оделот за сексуална злоупотреба. 

Најново во Другата страна на спортот