НЕПРИЈАТНОСТИ ЗА КАПИТЕНОТ НА ИНТЕР

ИКАРДИ ЌЕ ЗБЕСНЕ: Ванда се протегна, и покажа се што има (ФОТО+ВИДЕО)

Сопругата на еден од најдобрите фудбалери на „чизмата" направи уште еден „фото-излет".

објавено: 20 ноември 2018 - 20:45

Ванда Икарди уште еднаш ја распали машката полулација, не само во Италија, туку и многу подалеку...
Познато е од порано дека Ванда Икарри сака да провоцира, особено со своите фотоси и видеа на социјалните мрежи, но се чини дека последниот пат се надмина и самата себеси..
При сликањето за една модна куќа во Милано, чие заштитно лице е, Ванда тајно направила неколку снимки на кои се гледа дека е „оскудно облечена".

Извесно е дека кога ќе ги види, Мауро нема да биде претерано воодушевен, без оглед на тоа што досега и се има навикнато на ваквите излети на Ванда, која, во слободно време е и негов менаџер. 

 
 
 
View this post on Instagram

Today #shooting Balmain look make up @missbaby_6

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) onNov 19, 2018 at 7:53am PST

Најново во Другата страна на спортот