РАЗЛИКАТА Е ВО САНТИМЕТРИТЕ, СЕ РАЗБИРА...

ЦЕЛА АМЕРИКА ЗБОРУВА ЗА ОВАА ФОТКА: „Убавицата и џинот" (ФОТО)

Ова не смее да се пропушти...

објавено: 1 ноември 2018 - 17:00

Фотографијата на српскиот центар Бобан Марјановиќ и на славната американска актерка Кристин Ченовет стана вистински глобален хит на социјалните мрежи...

Американската актерка и пејачка е висока само еден метар и педесетина сантиметри, додека пак српскиот горостас има 221. сантиметар.
Инаку Кристен е голем фан на екипата на Оклахома Сити Тандер, пред мечот дојде на теренот и до центарот на ЛА Клиперс, и не пропушти да се слика со него.
Нивната заедничка фотографија веднаш стана хит на интернет, а еве и зошто...

Најново во Другата страна на спортот