| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

11.01.2017

(ФОТО) Финални подготовки во Мец

Во предвечерието на групната фаза во Мец, додека на теренот во „Арена де Мец“ репрезентациите ги одработуваат завршните тренинзи, организаторот ги дотерува деталите околу салата.

Поставување на банери, плакати и останати реквизити поврзани со активностите и програмата на СП.Датум: 11.01.2017, 17:23
Статијата е прочитана 689 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
27.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense