| контакт | маркетинг
ТЕНИС

11.11.2016

Серена очигледно ужива на Бахамите (ФОТО)

Серена Вилијамс веќе не е светска тенисерка број 1, но тоа не ѝ пречи на Американката добро да се забавува во „зимскиот“ одмор од тенисот пред да стартуваат напорните подготовки за стартот на сезоната во јануари.

Вилијамс, која го загуби првото место од Германката Анџелике Кербер, беше на Бахамите со свои пријатели и се најде на насловните страници на таблоидите со своето бикини.Датум: 11.11.2016, 11:18
Статијата е прочитана 2624 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense