| контакт | маркетинг
29.03.2017
Ништо страшно со Хамбарзумјан. По прегледите во Германија востановено е дека повредата на десениот бек на вардарци не била така страшна и дека тој ќе се врати на терените за две недели
29.03.2017
Екс стратегот на „сините“ Здравко Цветановски подигнал кредит а жирант му била Брегалница. Сега кога веќе не е тој во клубот се поставува прашањето кој ќе го плаќа кредитот ако веќе тој не ги исполнува обврските кон банката
29.03.2017
Заздравува десното колено на капитенот на Шкендија
29.03.2017
29.03.2017
Се очекува на најновиот рејтинг, нашата селекција да има напредок од дури 32 места, што е најмногу во историјата
НАЈНОВИ ВЕСТИ
29.03.2017
29.03.2017
29.03.2017
29.03.2017
29.03.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense