| контакт | маркетинг

10.10.2017


Дресот на Германија за СП 2018


Светскиот првак Германија ќе ја брани титулата во Русија со дресови кои се копија на легендарните дресови од 1990 година со кои „панцерите“ триумфираа на Мундијалот во Италија

Според неколку извори од Германија, ова е финалната варијанта на дизајнерите за дресовите на Германија која селекцијата на Јоаким Лев ќе ги презентира идното лето.


 Датум: 10.10.2017, 18:18
Статијата е прочитана 458 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense