| контакт | маркетинг

10.10.2017


(ФОТО ВЕСТ) Динамо Загреб: Браво Ари!

„Адеми се врати со стил. За Македонија постигна гол на мечот со Лихтенштајн. Браво Ари! Се веселиме на твоето враќање во дресот на Динамо“ стои во пораката на хрватскиот клуб до својот капитен


 Датум: 10.10.2017, 14:49
Статијата е прочитана 1563 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense