| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.09.2017

Гешоски е најдобриот меѓу најдобрите во 4. коло


Искусниот напаѓач на Победа беше централна фигура на гостувањето кај Шкендија, постигна и гол за конечните и изненадувачки 3:3
Датум: 12.09.2017, 10:50
Статијата е прочитана 1449 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense