| контакт | маркетинг

12.10.2017

Бесарт подобар од Буба во фудбалски пинг - понг

*Убава атмосфера во таборот на Шкендија во пресрет на утрешното мега дерби со Вардар. Во соблекувалната двајцата најдобри фудбалери Хасани и Ибраими одиграа една партија фудбалски пинг - понг, победи Бесарт

 Датум: 12.10.2017, 11:25
Статијата е прочитана 1872 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense