| контакт | маркетинг

11.10.2017

Балотели се трка со мини моторче (видео)

Фудбалерот на Ница победи во мото трка

Марио Балотели немаше обврски кон репрезентацијата на Италија, па слободното време го користи за разонода и забава. Тој заедно со пријател се тркаа со мини моторчиња на фудбалски терен, а Марио излезе како победник откако неговиот пријател излета уште по првата кривина на импровизираната патека.Датум: 11.10.2017, 15:46
Статијата е прочитана 610 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense