| контакт | маркетинг
МИКС

12.10.2017


(ФОТО) „Романтичарите“ на тим билдинг

*Фудбалерите и стручниот штаб на Работнички вечерва заедно беа во „Синеплекс“ каде го гледаа филмот „Кингсмен - Златниот круг“. Овој тим билдинг е во пресрет на саботниот многу важен меч за тимот од Градски парк, на гостувањето кај Ренова.
Датум: 12.10.2017, 21:43
Статијата е прочитана 2078 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense