| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

11.01.2017

(ФОТО) Македонија „комотно“ во „Арена де Мец“

Репрезентацијата на Македонија го одработува последниот тренинг во „Арена де Мец“ во пресрет на првиот натпревар на Светското првенство во Франција.

Прв противник на нашиот тим во групата Б е селекцијата на Тунис, со која играме утре во 17:45 часот.Датум: 11.01.2017, 14:41
Статијата е прочитана 1380 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense