| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.02.2017

Фотосесијата на Шкендија (ФОТО+ВИДЕО)

Денеска после тренингот фудбалерите и тренерите на Шкендија се фотографиираа за потребите на својот официјален клупски сајтДатум: 16.02.2017, 19:49
Статијата е прочитана 3239 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.08.2017
17.08.2017
17.08.2017
16.08.2017
16.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense