| контакт | маркетинг

08.08.2017

И Бора Милутиновиќ во Скопје (ФОТО)

Бора Милутиновиќ, легендарниот тренер, екс селектор на повеќе репрезентации во светот не пропушти да дојде во Скопје и да го проследи спектаклот меѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. Со него на фотографијата е Младеновски, тренерот на Фамос


 Датум: 08.08.2017, 17:11
Статијата е прочитана 2088 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense