| контакт | маркетинг
12.12.2017
Mакедонецот посакува титулата во Серија А да патува во Неапол
12.12.2017
Најмалку два клуба се силно заинтересирани за напаѓачот на Шкендија кој е на излезна врата од редовите на есенскиот првак
12.12.2017
Избраниците на Марио Вујовиќ предмалку триумфираа на гостински терен кај Кипар со конечни 4:3
12.12.2017
Дознаваме дека на одличниот играч за врска му истекува договорот на 15 јануари а Шкендија нема намера да му го продолжи
11.12.2017
Левиот бек на Вардар е пред „кам-бек“ во моменталниот лидер на табелата во македонскиот шампионат
11.12.2017
Миле Масларков, прославеното ракометно име застана на чело на ФК Тиквеш и ветува далеку подобри денови за фудбалот во Кавадарци. Ќе има и нов тренер, по заминувањето на Крстески најблиску до клупата е Димитковски
11.12.2017
Покрај Остоја Стјепановиќ, Работнички против Вардар ќе мора да одигра и без капитенот Душко Трајчевски.
11.12.2017
Стотиот меч за Вардар одбележан со два гола и меч одигран на левата бековска позиција
11.12.2017
Укажана голема чест на нашиот млад стратег во Англија
НАЈНОВИ ВЕСТИ
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
12.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense