| контакт | маркетинг
20.08.2017
Прва прволигашка победа на Академија Пандев во својата историја, тие славеа над Скопје со 2:0
20.08.2017
Во Битола се среќаваат Пелистер и Работнички, во Ѓорче шампионот ја дочекува Победа а во Струмица одново прволигашки фудбал
20.08.2017
Суад Сахити, крилниот напаѓач на „романтичарите“ е пред потпис со Скендербег, од таму пак во Градски парк доаѓаат двајца бразилци
20.08.2017
Полјакот Даниел Стефански е делегиран за главен судија на мечот Фенербахче - Вардар, додека Иштван Ковач од Романија ќе суди на скопскиот натпревар меѓу Шкендија и Милан
20.08.2017
Ујпешт не може да се замисли без наш фудбалер. Лани Енис Барди им беше прва виолина а вчера Виктор Ангелов даде гол за реми на оваа екипа дома против Диосѓер
НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.08.2017
20.08.2017
20.08.2017
20.08.2017
20.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense