| контакт | маркетинг
КОШАРКА

14.02.2017

Перо ја гледа Звезда во Скопје

Перо Антиќ престојот во Скопје го искористи за посета на мечот од АБА-лигата меѓу Карпош Соколи и неговиот поранешен тим, Црвена Звезда

Заедно со своите два сина, играчот на Фенербахче, престојуваше во ВИП-ложата во мечот од 23. коло од АБА-лигата. За кого ќе навива во мечот, останува да процените сами.Датум: 14.02.2017, 18:19
Статијата е прочитана 3089 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense