| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

11.01.2017

(ФОТО) Финални подготовки во Мец

Во предвечерието на групната фаза во Мец, додека на теренот во „Арена де Мец“ репрезентациите ги одработуваат завршните тренинзи, организаторот ги дотерува деталите околу салата.

Поставување на банери, плакати и останати реквизити поврзани со активностите и програмата на СП.Датум: 11.01.2017, 17:23
Статијата е прочитана 665 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.02.2017
23.02.2017
23.02.2017
23.02.2017
23.02.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense