| контакт | маркетинг
20.03.2018
„Сум играл со многу фудбалери од средниот ред но како Зени Хусмани сеуште не сум видел. Во просек трча по 13-14 километри на еден меч. Многу е корисен!“
20.03.2018
Играчот на германски Шалке има големи проблеми со дозволата од неговиот тим да настапи на овој турнир, и летонската федерација едвај ги намоли Германците да го пуштат.
20.03.2018
Бразилскиот интернационалец „раскинува“ со најтрофејниот македонски клуб и нема да го доигра ова првенство
20.03.2018
И покрај најавите дека тој е само преодно решение за струмилани, од таму велат дека Тренчовски ќе продолжи да го води тимот и по паузата во шампионатот.
20.03.2018
„Мораме да го засилиме карактерот на тимот низ овие пријателски натпревари и да продолжиме да работиме“, смета десниот бек на националниот тим.
20.03.2018
Со приклучувањето на Ристовски, Димитриевски и Алиоски, селекторот Ангеловски на располагање ги има сега сите фудбалери
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
Поранешен играч на Вардар постигна одличен погодок од пенал за својот Домжале
19.03.2018
Младите репрезентативци денеска се собраа за натпреварите со Русија и со Австрија
18.03.2018
Македонскиот интернационалец го постигна последниот гол за својот тим. Освен тоа запиша и асистенција
18.03.2018
Со головите на Десниќ и Кофи, тимот од Автокоманда ги зголеми шансите за опстанокот и продолжи со одличните игри оваа пролет
НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense