| контакт | маркетинг
23.06.2017
Во своето деби во женската Лига на шампионките, екипата на СЦ Истатов ќе игра против Стјарнан од Исланд, Осиек од Хрватска и Клаксвик од Фарските Острови
23.06.2017
Од вчера и Џенова е во „игра“ за нашиот репрезентативен десен бек
23.06.2017
Муарем Муарем е блиску до потпис со турскиот клуб кој има амбиции веднаш да се врати во елитата
23.06.2017
*Одредени медиуми во Германија, како SPOX.COM, нашиот репрезентативец кој е пред трансфер во Лидс Јунајтед, го споредуваат со мега - ѕвездата на Реал Мадрид
23.06.2017
„Виолетовите“ од Фиренца му плаќаат отштета на Палермо од цели 8 милиони евра, со што Илија Несторовски ќе биде најскапиот македонски фудбалер и спортист воопшто во историјата на нашата земја
НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.06.2017
23.06.2017
23.06.2017
23.06.2017
23.06.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense