| контакт | маркетинг
25.04.2017
„Веруваме дека дисциплинската комисија на ФФМ не ги користи истите стандарди за некои слични инциденти од претходно “ стои во дел од соопштението на тетовскиот тим
25.04.2017
Има и парична казна за тетовци која изнесува 1.200 евра. Тоа значи дека утрешното дерби ќе се игра пред празни трибини, исто така тоа значи дека во наредниот шампионат двапати Шкендија ќе игра пред празни трибини кога ќе биде домаќин
25.04.2017
Веќе е јасно дека Јаневски после истекот на договорот на лето, нема да продолжи да го води тимот на Беверен, и покрај преговорите за нова соработка
25.04.2017
Ретко кога во Првата македонска фудбалска Лига има по 4.000 гледачи
25.04.207
НАЈНОВИ ВЕСТИ
25.04.2017
25.04.2017
25.04.2017
25.04.2017
25.04.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense