| контакт | маркетинг

08.10.2017


Супер гол со петица на Горецка (видео)

Германија игра против Азербејџан во 10 коло од квалификациите и се обидува да освои максимален број на бодови во групата. Светскиот првак поведе во деветтата минута со ретко виден гол. Леон Горецка шутна со петица и го совлада противничкиот голман. Погледнете како тоа изгледаДатум: 08.10.2017, 21:06
Статијата е прочитана 978 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense