| контакт | маркетинг
24.07.2017
24.07.2017
*Клубот кој пред точно 4 години играше со Хајдук во Лигата на Европа и две сезони се бореше за титулата во Македонија сега нема средства за да игра во Втората лига. 
24.07.2017
Противникот има двајца бразилци кои се главни во тимот. Квалитетни се го минаа Малме – вели Урош Матиќ при пристигнувањето во Скопје.
24.07.2017
24.07.2017
*Голем е интересот за утрешниот дуел во ЛШ меѓу нашиот првак и Копенхаген, се очекува да „пламнат“ сите билети. Моментално има редици пред источниот дел на Арената каде на +40 степени Целзиусови, се чека да се купи билет
НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense