| контакт | маркетинг
21.08.2017
Македонецот вечерва го имаше својот прв настап за Леванте во шпанскиот шампионат
21.08.2017
Тетовци со 3:0 го победија домашниот Шкупи, па така сега одново се лидери на табелата
21.08.2017
„Секако дека сме задоволни што успеавме да ангажираме квалитетен фудбалер, репрезентативец“ ни изјави Драган Поповски, првиот човек на „романтичарите“
21.08.2017
„Мртва трка“ меѓу нашите најголеми клубови и нејзините фанови на официјалните фејсбук страни. До денеска до пладне, бројката на страната на Вардар стаса до 95.300 лајкови, додека онаа на Шкендија до 94.700. Разликата е само 600 лајкови во корист на шампионот
21.08.2017
Младиот 14 годишен фудбалер е пред трансфер во гигантот од Италија
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
21.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense