| контакт | маркетинг
26.09.2017
*„За мене голем предизвик е да се биде тренер на „романтичарите““ истакнува Горан Станковски кој утринава го имаше првиот тренинг со екипата на Работнички
26.09.2017
*Академија Пандев го победи и Работнички, уште една извонредна игра на струмичани под водство на стратегот Панче Стојанов
26.09.2017
26.09.2017
*Утре во 18 часот, младиот состав на тетовци ќе и гостува на Нитра во квалификациите за младинската Лига на Шампионите
25.09.2017
Македонскиот интернационалец даде два гола, а потоа заработи исклучување на мечот со Про Верчели
25.09.2017
Горан Станковски - Гама е наследникот на Виктор Треневски
25.09.2017
„Ја прифативме оставката на Треневски, во наредните два дена ќе назначиме нов тренер. Имам само пофални зборови за Виктор Треневски“ вели Драган Поповски, првиот човек на Работнички
25.09.2017
Виктор Треневски повеќе не е тренер на Работнички. По слабите резултати на тимот и поразот од Академија Пандев викендов Треневски одлучи да ја напушти клупата на „романтичарите“
25.09.2017
Нашите ФИФА судии се зафатени па затоа „вториот ешалон“ ќе биде во акција за натпреварите во среда
НАЈНОВИ ВЕСТИ
26.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
26.09.2017
25.09.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense