| контакт | маркетинг
19.08.2017
Турскиот гигант е екипа со најголем УЕФА коефициент кој бил совладан од еден македонски тим
19.08.2017
Во дуел на досега непоразени екипи, Ренова и Силекс ќе се обидат да дојдат до нов успех што би бил значаен почетен чекор во борбата за излез во Европските купови, што е цел на двата клуба
19.08.2017
Ганчев доаѓа да ја потполни стоперската позиција на новиот прволигаш од Струмица
19.08.2017
Не е срамота или катастрофа да се загуби од таков гигант па и со 0:6, такво нешто доживувале и поголеми клубови од Шкендија. Се чини боли фактот дека момците на стратегот Ќатип Османи завчера на „Сан Сиро“ не одиграа ниту 30% од своите можности. Е за тоа ќе жалат засекогаш
18.08.2017
На 86 годишна возраст вчера почина Јово Никушев, еден од најпознатите и најуспешните фудбалски имиња во историјата на Македонија
НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.08.2017
19.08.2017
19.08.2017
19.08.2017
19.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense