| контакт | маркетинг
25.06.2017
„Играме со навистина силен противник, но сметам дека во фудбалот се е можно. Верувајте дека Пелистер ќе одигра во Познањ најдобро што може“ вели напаѓачот на „зелените“ Баже Илијоски
25.06.2017
Двајцата се уште се во Тетово но тренерот Османи не смета на нивните услуги на двомечот со Дачија, која пак вчера се засили и со Црногорецот Славен Стјепановиќ
25.06.2017
24.06.2017
24.06.2017
НАЈНОВИ ВЕСТИ
25.06.2017
25.06.2017
25.06.2017
25.06.2017
25.06.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense