| контакт | маркетинг
17.11.2017
Македонецот погоди за победа на гостувањето кај Рудеш. Стигна до пет гола сезонава во хрватската лига
17.11.2017
*По триумфот над Победа со 4:0, клубот од Градски парк и дефинитивно излезе од тешката криза. Време е за насмевки, честитки...
17.11.2017
Гипсарите реагираат на делењето на правдата за оваа сезона сметајќи дека се на многу меча оштетени
17.11.2017
Кој дуел треба да се игра под рефлектори ако не е Вардар - Пелистер тоа!? ФФМ, МВР, клубови... Не ве бива ниту за едноставни работи!
17.11.2017
Вчера играчите се согласија да се вратат на теренот. Градот со ребаланс на буџетот ќе му помогне на клубот и во него ќе се слеат нешто помалку од 30.000 евра
16.11.2017
Тренерот на Џенова повторно заедно со Македонецот откако беа заедно на „работа“ во Лацио во миговите кога Пандев беше пред заминување од римскиот тим
16.11.2017
16.11.2017
16.11.2017
16.11.2017
Стратегот на Вардар даде свое видување од триумфот над Ренова во Тетово
16.11.2017
Дваесет голови на четири мечeви, и триумф на Вардар, Академија Пандев, Шкендија и Работнички
16.11.2017
Не може осумнаесетгодишно момче, колку и да е талентирано и перспективно, да игра за три репрезентации и, згора на сѐ, да биде главна алка. Таквиот начин на експлоатирање на Елиф Елмас не може да ни донесе ништо добро
16.11.2017
Муарем Муарем и Душан Савиќ не се повеќе членови на клубот од Казахстан
15.11.2017
Уште еден пропуст околу тоа кој заслужи да ја понесе наградата „13 ноември“. ФФМ, како еден од главните организатори на спортскиот настан на деценијата, секако требаше да добие признание
НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.11.2017
17.11.2017
17.11.2017
17.11.2017
17.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense