| контакт | маркетинг
17.08.2017
Неделниот натпревар меѓу Академија Пандев и Скопје ќе се игра во Струмица и тоа на стадионот „Младост“
17.08.2017
Во одлична атмосфера тетовци го одработија тренингот на теренот на легендарниот Сан Сиро. Потоа капитенот Хасани и тренерот Османи го посетија клупскиот музеј на Милан преполн со трофеи
16.08.2017
Досегашниот напаѓач на Ренова, Ремзифаик Селмани, официјално е промовиран во екипата на Ујпешт
16.08.2017
На последниот тренинг на Вардар пред дуелот со Фенербахче, кој го водеше Јаневски, присуствуваше и спортскиот директор на шампионот Дарко Панчев. И двајцата некогаш заедно играа во Вардар
16.08.2017
„Вардар е најголемиот македонски бренд и секако дека е чест и обврска да се работи во овој клуб“ истакна на промоцијата Чеде Јаневски
НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.08.2017
17.08.2017
17.08.2017
16.08.2017
16.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense