| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

01.08.2017

Гркинките не бојкотираа!

Дуелот на женските ракометни репрезентации на Македонија и Грција до 17 години траеше само 32 секунди, откако Гркинките го напуштија теренот

Гостинските ракометарки прво не сакаа да присуствуваат на официјалното претставување од мечот од ЕХФ Шампионатот во Скопје, за потоа да се појават на теренот пред тренерот да побара тајм-аут.
На страна службената победа на Македонија, скандалозното однесување треба да донесе и построга казна.Датум: 01.08.2017, 17:52
Статијата е прочитана 1139 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.02.2018
17.02.2018
17.02.2018
17.02.2018
17.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense