| контакт | маркетинг
21.01.2018
Утре во 13 часот, есенскиот првак ќе ја отвори серијата пријателски мечеви во Анталија. Спаринг партнер ќе биде екипата на Цирих, еден од најдобрите клубови во Швајцарија. Инаку Шкендија во одлична атмосфера ги одработи првите тренинзи во Анталија
21.01.2018
Академија Пандев го загуби првиот контролен натпревар во Анталија од рускиот второлигаш Енисеј со 1:0
21.08.2018
Екс играчот на Работнички во моментов е во Германија каде што се обидува да обезбеди ангажман во германскиот второлигаш.
21.08.2018
Предмалку во Велес заврши пријателскито натпревар помеѓу Борец и Работнички. Триумф на  скопјани од 0:3.
21.01.2018
За половина час утре изутрина на нашиот најголем аеродром ќе се појават екипите на Шкупи,  Работнички и Силекс.
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018

Досегашниот играч на Вардар е нов член на „Романтичарите“
20.01.2018

За нешто повеќе од еден час, Вардар ја игра првата пријателска средба на подготовките во Анталија.
20.01.2018

Нема веќе дилеми, нашиот интернационалец во следниот период ќе настапува во полскиот шампионат.
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense