| контакт | маркетинг
21.07.2017
Се чини дека конечно Лазим Дестани го пронајде вистинскиот човек за клупата на Шкендија. Со Ќатип Османи тетовските „црвено - црни“ итаат кон плеј - офот во Лигата на Европа
21.07.2017
„Вардар е многу сериозен ривал. Многу јак тим со играч како Хуан Фелипе кој е водач на тимот... Добро е што првиот меч го играме во Скопје“, најави тренерот на ФЦ Копенхаген
20.07.2017
Сопственикот на Шкендија попладнево, со својот приватен авион, пристигна во Хелсинки за да им даде поддршка на своите играчи. Задоволен од тоа што го виде, по мечот веднаш си замина
20.07.2017
Супер старт на нашиот репрезентативец во дресот на Леванте, вечерва на пријателскиот меч со Ла Нусија тој го постигна првиот гол во дресот на новиот клуб
20.07.2017
Нашиот напаѓач на гостувањето кај Луцерн со гол во 77. минута му донсе пласман на својот тим во следната фаза
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.07.2017
21.07.2017
21.07.2017
20.07.2017
20.07.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense