| контакт | маркетинг
24.01.2016
Македонскиот првак загуби минимално со 1:0 на својата прва контрола во Анталија
24.01.2017
Со пораз тргнаа тетовци на контролите во Анталија. Попладнево тие се минимално поразени од тимот од Азербејџан. Стрелец на голот за Шкендија беше новакот Јуре Чолак
24.01.2017
Дуелот меѓу нашиот шампион и Стеауа, беше следен и од тренерот на Динамо Загреб и селекторот на Романија
24.01.2016
СВР Штип до Основното јавно обвинителство во овој град поднесе кривична пријава против 14 лица на возраст од 18 до 40 години, сите од Битола и сите дел од навивачката група „Чкембари“
24.01.2016
„Македонски спорт“ не го заборави Кристијан Стоилков. Момчето кое на денешен ден минатата година на пријателски натпревар помеѓу екипите на Брегалница и Хоризонт Турново се здоби со стравична повреда и сеуште се нема опоравено од неа
НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.01.2017
24.01.2017
24.01.2017
24.01.2017
24.01.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense