| контакт | маркетинг
15.12.2017
Станува збор за стоперот Арменд Тачи. Нема да биде изненадување ако Шкендија го договори во зимскиот преоден рок
15.12.2017
Проекциите велат дека на декемвриската листа Македонија ќе го задржи 76 место
15.12.2017
Македонските младински селекции не успеаа на четири меча да победат ниту еднаш против домаќинот Кипар.
15.12.2017
До 11 февруари нашите тимови ќе може да купуваат фудбалери
15.12.2017
Ерменецот Вардан Погосјан не е повеќе фудбалер на клубот од Градски парк
15.12.2017
Македонецот остана во Валенсија и  не отпатува на ова гостување
14.12.2017
„Без разлика дали ќе ја прифатам понудата на косовскиот Кек, јас останувам и натаму помошник на селекторот Игор Ангеловски“ ни изјави Џенгис Реџепи
14.12.2017
Двајцата крилни играчи спогодбено ги разкинаа договорите и си заминуваат од Дебар маало.
14.12.2017
Чаирскиот тим го пријави овој терен за играње на натпреварот, откако јасно беше дека на „Чаир“ нема услови за играње после борбата на кал во првенствениот меч
14.12.2017
Голем е интересот за десниот репрезентативен бек, најмалку четири клубови би сакале да го видат во своите редови
14.12.2017
Ивица Јовановски повеќе не е на чело на „штофарите“. Во следните неколку дена ќе се назначи нов шеф на стручен штаб.
14.12.2017
Тимот од Сицилија во јануарскиот преоден рок има план да го продаде својот најдобар голгетер, и затоа уште од сега најде негов наследник
НАЈНОВИ ВЕСТИ
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense