| контакт | маркетинг
КОШАРКА

11.09.2017

Антиќ се враќа во Звезда!

Десет години откако замина од Црвена Звезда, Перо Антиќ повторно ќе го облече дресот на српскиот шампион, тврдат српските медиуми

Антиќ би бил последно засилување за Црвена Звезда по доаѓањето на Марко Кешељ, Стефан Јанковиќ, Џејмс Фелдин и Матијас Лесор, а во Србија доаѓа од турскиот Фенербахче, каде што минатата сезона ја освои титулата од Евролигата.Датум: 11.09.2017, 18:42
Статијата е прочитана 901 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense