| контакт | маркетинг
21.08.2018
Екс играчот на Работнички во моментов е во Германија каде што се обидува да обезбеди ангажман во германскиот второлигаш.
21.08.2018
Предмалку во Велес заврши пријателскито натпревар помеѓу Борец и Работнички. Триумф на  скопјани од 0:3.
21.01.2018
За половина час утре изутрина на нашиот најголем аеродром ќе се појават екипите на Шкупи,  Работнички и Силекс.
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018
20.01.2018

Досегашниот играч на Вардар е нов член на „Романтичарите“
20.01.2018

За нешто повеќе од еден час, Вардар ја игра првата пријателска средба на подготовките во Анталија.
20.01.2018

Тренерот на Твенте има очигледен проблем со нашиот интернационалец кој е во немилост на својот претпоставен.
20.01.2018

Нема веќе дилеми, нашиот интернационалец во следниот период ќе настапува во полскиот шампионат.
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense