| контакт | маркетинг
РАКОМЕТ

25.01.2015

Сега се избегнавме, се гледаме во финале

Претседателот Ѓорге Иванов оствари средба со Емирот од Катар

Засега единствена средба меѓу Македонија и домаќинот на СП е онаа меѓу претседателот на нашата земја, Ѓорге Иванов и Емирот од Катар. Се избегнавме во 1/8 финалето, но би сакале да се сретнеме во финалето.

 Датум: 25.01.2015, 13:17
Статијата е прочитана 6405 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense