| контакт | маркетинг
25.09.2017
Македонскиот интернационалец даде два гола, а потоа заработи исклучување на мечот со Про Верчели
25.09.2017
Трет гол на македонскиот интернационалец во Серија Б
25.09.2017
Горан Станковски - Гама е наследникот на Виктор Треневски
25.09.2017
„Ја прифативме оставката на Треневски, во наредните два дена ќе назначиме нов тренер. Имам само пофални зборови за Виктор Треневски“ вели Драган Поповски, првиот човек на Работнички
25.09.2017
Виктор Треневски повеќе не е тренер на Работнички. По слабите резултати на тимот и поразот од Академија Пандев викендов Треневски одлучи да ја напушти клупата на „романтичарите“
25.09.2017
Нашите ФИФА судии се зафатени па затоа „вториот ешалон“ ќе биде во акција за натпреварите во среда
25.09.2017
*Георги Кабаков ќе биде главен судија на мечот Розенборг - Вардар
25.09.2017
„Среќни сме што Адеми е со нас, во врска со мечот во Торино да кажам дека домашната селекција е фаворит, но ние ќе се обидеме добро да одиграме“ истакна селекторот Ангеловски
25.09.2017

*Аријан Адеми и официјално е повикан за дуелот со Лихтенштајн
НАЈНОВИ ВЕСТИ
25.09.2017
25.09.2017
25.09.2017
25.09.2017
25.09.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense